07 kwiecień 2007r.
Druga firma, której produkty mamy w ofercie to austriacki producent ultranowoczesnych snowbike'ów, BRENTER.
Snowbike'i produkowane przez Brentera to na pierwszy rzut oka nic innego jak tylko i wyłacznie skiboby, jednak technologia i materiały zastosowane w produkcji powoduja, ze to zupełnie niesamowite pojazdy, które nigdzie na świecie nie mają swojego odpowiednika.
Brenter oferuje 4 modele snowbike'ów w róznych rozmiarach, w tym jeden wyłacznie dla dzieci.
Poza samymi snowbike'ami w ofercie firmy sa równiez... czytaj całość
07 kwiecień 2007r.
FORT to znany czeski producent rowerów i akcesoriów rowerowych.
W naszej ofercie znajda sie jedynie wybrane produkty z szerokiej oferty firmy Fort, w tym szczególnie polecamy jeden model snowscoota oraz wyjštkowy w swojej konstrukcji i zastosowaniu Downhill Scooter.
Ten drugi produkt swoja wyjatkowosc zawdziecza mozliwosci wykorzystania go do zjazdów po narciarskich stokach w martwym sezonie letnim.
To oferta godna uwagi wszystkich włascicieli wyciagów i tras narciarskich w Polsce, poniewaz nareszcie adarza sie okazja, zeby wyciagi... czytaj całość
31 marzec 2007r.
Witam wszystkich maniaków sportów ekstremalnych w Polsce!

Własnie powstała zupełnie nowa strona oferujaca mało lub zupełnie dotychczas w naszym kraju nieznany sprzęt do zimowych i letnich szaleństw.
W większosci przypadków sprzęt przeznaczony jest do terenów górskich, jednak to nie problem, bo okazuje się, że swietne stoki sa nawet nad samym morzem.

Niniejszym inicjuję powstanie samej strony, natomiast ofertę będę przedstawiał sukcesywnie, w miarę rozbudowy samego serwisu.

Zapraszam i polecam... czytaj całość
Strona:
<12345678