14 luty 2010r.

To pierwsza zapowiedź tegorocznej edycji zawodów snowscootowych.

Po raz drugi najlepszych zawodników tej części Europy będzie gościć ośrodek Flow Park Dolni Morava w Czechach.

Termin zapowiadany jest na 20-21 lutego 2010.

Dzień pierwszy: 4-cross oraz wieczorny big-air contest

Dzień drugi: downhill (każdy ma 3 przejazdy, liczy się najlepszy czas)

Opłata startowa: 400 koron czeskich, płatne na miejscu gotówką.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy info@xtrm.pl lub telefoniczny 501 540 145 -... czytaj całość

12 luty 2010r.

Polecamy niewielki ośrodek narciarski Złoty Groń, położony w Istebnej.

Korzystając z chwili wolnego czasu przyjemnie było pośmigać na niemalże pustym stoku.

Świeży śnieg sprawił, że warunki na naturalnie przygotowywanym stoku zrobiły się naprawdę znakomite.

Efekty oceńcie sami.

Muszę jedynie dodać, że aż dwie osoby z trzech prezentowanych na zdjęciach po raz pierwszy miały w rękach snowscoota. Jak widać szło im znakomicie!

czytaj całość
31 styczeń 2010r.

Tuż przed ostatnim weekendem z właścicielem Stacji Narciarskiej Okrągłe przetestowaliśmy mozliwości i pryjemność z używania snowscoota na Mazurach.

Snowscoot zrobił bardzo pozytywne wrażenie nie tylko na osobach, które nim jeździły, co zresztą widac na załączonych zdjęciach.

W posiadaniu wypożyczalni tego ośrodka znajduje się bikeboard w wersji snow, który jest bardzo rekreacyjną, weekendową wersją snowscoota przeznaczoną dla każdego, szczególnie dla rodzinnych prób i testów.

Zapraszamy wszystkich chętnych z... czytaj całość

27 styczeń 2010r.

Piękny stok, dobrze przygotowane trasy, lekki mróz i snowscooty.

 

Bez zbędnych słów - zobaczcie sami co z tego wyszło!

 

 

 

 

czytaj całość
24 styczeń 2010r.

Jak najprzyjemniej spędzić mroźne, niedzielne popołudnie?

Oczywiście aktywnie, na świeżym powietrzu.

 

Co potrzeba? Kawałek górki, snowscoot i uśmiech.

 

Efekty zobaczcie sami na zdjęciach. Snowscoot dla całej rodziny? Jak najbardziej!

czytaj całość
21 styczeń 2010r.

W numerze zimowym magazynu dla kobiet Existence ukazał się dość ciekawy materiał o skibobach.

 

Oczywiście ich nowoczesna forma, czyli snowbike'i grają w nim główną rolę.

 

Zachęcam do lektury!

czytaj całość
20 styczeń 2010r.

Kilka ujęć z kilkugodzinnego treningu na stoku Kaimówka w Szczyrku.

 

W roli głównej - pierwsza polska snwscoocistka - Agnieszka.

 

 

 

czytaj całość
22 grudzień 2009r.

Pierwszą zapowiedzią imprezy w sezonie 2009/10 jest zaproszenie wszystkich maniaków do Austrii, do ośrodka Rax w terminie 23-24 stycznia 2010.

W tych dniach na terenie ośrodka Rax odbędzie się konkurencja zjazdowa, która ma na celu promowanie nowych skibike'ów firmy Sledgehammer.

Polegać to będzie na tym, że w zjeździe konkurować będą skibike'i Sledgehammera ze wszystkimi innymi szalonymi pojazdami typu snowscoot, snowbike. bikeboard. Ważne, żeby pojazd miał kierownicę i dwie deski.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne... czytaj całość

20 grudzień 2009r.

W grudniowo-styczniowym wydaniu dodatku do Auto Świata, czyli Auto Świata Extra ukazał się artykuł o zimowych atrakcjach Szwajcarii.

Snowscooty były w nim jedynie wzmiankowane, niemniej jednak cieszymy się i z tego faktu.

Choć określenie snowscoota mianem roweru snieżnego świadczy tylko o mało profesjonalnym podejściu tłumacza do tego tematu.

czytaj całość
15 grudzień 2009r.

Pogoda wreszcie zaczęła nastrajać optymistycznie - temperatura w ciągu dnia jest ujemna (o nocy nie wspominając), w większości  ośrodków narciarskich, które w sposób poważny zamierzają podejść do sezonu 2009/10 rozpoczęło się naśnieżanie.

Idąc tym tropem za mniej więcej tydzień będziemy mogli ogłosić oficjalne rozpoczęcie sezonu zimowych szaleństw 2009/10.

Sprzęt jest już od dawna przygotowany - wyczyszczony, odświeżony, w pełni skontrolowany pod względem bezpieczeństwa, deski znakomicie wyszlifowane, naostrzone i... czytaj całość

14 grudzień 2009r.

Miło nam zakomunikować, że rozpoczęliśmy współpracę z włoską firmą AGM Design, która opracowała i produkuje najnowszy krzyk mody wśród sportów zimowych - SnowX.

SnowX to w największym skrócie stalowa konstrukcja z kierownicą domontowywaną do deski snowboardowej, dzięki czemu snowboarding nabiera zupełnie odjechanego charakteru, zbliżonego nieco do snowscootingu.

W ofercie na sezon 2009/10 mamy trzy modele SnowXów - Action, RR oraz Aero.

SnowX jest idealny do szalonych zjazdów, do freeride'u oraz do... czytaj całość

16 listopad 2009r.

Miło nam poinformować o nowości, jaka pojawiła się w naszym sklepie. Firma Blackmountain, dostarczająca nam najlepszej klasy snowscooty wyposażone w kompletną amortyzację przedniej i tylnej platformy uzupełniła swoją ofertę o model TEKNO przeznaczony dla wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Godne uwagi jest to, że cena oferowanego modelu jest znacznie niższa od pozostałych modeli snowscootów firmy Blackmountain, co powinno zostać zauważone przez właścicieli wypożyczalni dbających o posiadanie w swoim zapleczu zawsze najnowszych i najlepszych... czytaj całość

09 wrzesień 2009r.

Oficjalny profil producenta snowscootów - firmy INSANE TOYS w serwisie społecznościowym FACEBOOK.

 

Dzięki temu będziecie mogli na bieżąco śledzić najnowsze filmy, zdjęcia i informacje o eventach publikowane prosto ze szwajcarskiego Puidoux.

 

 >> link do FACEBOOK <<

czytaj całość
26 lipiec 2009r.

Szczęśliwie i z pełnym zaangażowaniem udało nam się przeprowadzić pierwsze w Polsce testowe zjazdy na snowscootach na letnim stoku. Górka Szczęśliwicka to idealne miejsce do tego typu zabaw i liczymy, że juz wkrótce snowscooty zagoszczą na niej na stałe.

Dziękujemy właścicielom Ośrodka za przygotowanie i udostępnienie stoku  - jak widać na zdjęciach snowscooty nadają się na podłoże igielitowe znakomicie!

czytaj całość
11 lipiec 2009r.

Przynajmniej do końca lipca będzie możliwość przetestowania dwóch pojazdów: Bikeboard Offroad oraz Downhill Scooter w pięknie położonej wśród mazurskich jezior, stacji narciarskiej Okrągłe.

Niewykluczone również, że jeszcze w trakcie tego lata uda nam się w tej stacji przeprowadzić testy Bikeboarda w wersji Water - to będzie absolutna nowość w Polsce - Bikeboard przeznaczony do sportów wodnych, idealny do podczepienia za motorówką lub skuterem wodnym, by poszaleć na mazurskich jeziorach! Tej okazji naprawdę nie będzie... czytaj całość

18 czerwiec 2009r.

Oto krótka relacja fotograficzna z konferencji Stacji Narciarskich i Turystycznych w Świeradowie Zdroju, która w tym roku odbyła się pod hasłem"Piękna Polska Zima".

 

Podczas konferencji prezentowaliśmy: Dirt Monstera, Bikeboardy w wersji Snow i Offroad, Snowbike'a C4 oraz Snowscoota Blackmountain Avalanche.

 

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za zainteresowanie.

czytaj całość
30 maj 2009r.

Podczas konferencji w Świeradowie będziemy mieć własne stoisko, na którym zaprezentujemy najnowsze pojazdy: snowscooty firmy Blackmountain, Bikeboardy w wersji Offroad oraz Snow a także Dirt Monstera. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Poniżej plan konferencji.

PIĘKNA POLSKA ZIMA – PROMOCJA OŚRODKÓW NARCIARSKICH
W POLSCE

ŚWIERADÓW ZDRÓJ – 15-17.06.2009

15.06.2009 - PONIEDZIAŁEK

OTWARCIE TARGÓW – między 10.00 – 12.00

Prezentacje firm:... czytaj całość

19 kwiecień 2009r.

Po zakończeniu sezonu zimowego warto rozpocząć letnie wymiatanie na stokach.

 

Czy można wymiatać na stokach w lecie, gdy zamiast śniegu mamy trawę?

 

Zdecydowanie tak! Na dowód zapraszamy wszystkich zainteresowanych i zaciekawionych do Wisły, do ośrodka Siglany, gdzie już od dnia 1.05.2009 będzie można testować do woli nasze trzykołowe bikeboardy wyposażone w świetną, amortyzowaną tylną platformę pozwalającą osiągnąć podobne wrażenia z jazdy jak na snowscoocie.

Adres strony ośrodka:... czytaj całość

15 kwiecień 2009r.

Wypada nam niniejszym ogłosić zakończenie sezonu zimowego 2008/2009.

 

Wszystkim klientom, osobom testującym nasze snowscooty i snowbike'i serdecznie dziękujęmy i zapraszamy przed rozpoczęciem następnego sezonu.

 

Teraz dla prawdziwych zapaleńców pozostają już tylko alpejskie lodowce. Oczywiście na taka wyprawę mozna wypożyczyć w naszej firmie snowscoota lub snowbike'a. Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość
30 marzec 2009r.

Limanowa-Ski oraz Laskowa-Kamionna to dwa ośrodki narciarskie połozone niedaleko Nowego Sącza wyposażone w 4-osobowe kanapy i świetnie przygotowane trasy zjazdowe.

 

Grzechem byłoby ich nie odwiedzić i nie spróbować na nich zjechać.

 

W towarzystwie wspaniałej, słonecznej pogody zjazdy były czystą przyjemnością!

 

Zdjęcia przedstawiają kolejno - ujęcia ośrodka Limanowa-Ski oraz pierwsze zjazdy przygodnie spotkanego młodego fana snowscootów oraz ujęcia ośrodka Laskowa-Kamionna.

czytaj całość
Strona:
<12345678>