24 marzec 2011r.

Nareszcie mamy dostęp do pierwszych zdjęć skibike'a w akcji.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Łukasza ze Szklarskiej Poręby, zresztą pierwszego człowieka w Polsce mającego okazję testować ten austriacki sprzęt.

 

Wrażenia? Zdjęcia mówią same za siebie! 

 

W sezonie zimowym 2011/12 skibike'i również będą dostępne w naszej ofercie.

czytaj całość
10 marzec 2011r.

Zapewne tylko nieliczni wiedzą, że właśnie dzis przypada rocznica wynalezienia prototypu snowbike'a, dawniej znanego pod nazwą skibob i w latach 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku święcącego wiele znakomitych sukcesów na stokach całego świata.

 

Zatem dla przypomnienia: 10 marca 1949 to właśnie ten dzień.

 

Na zdjęciu oczywiście twórca i wynalazca - sam Engelbert Brenter.

czytaj całość
13 luty 2011r.

W ofercie naszej firmy pojawił się nowy snowbike od austriackiego producenta Brenter. Określony został kodem C6 Fatboy i stanowi uzupełnienie gamy produktów tej firmy.

 

Znakomity, jak zwykle wykonany z najwyższej jakości komponentów, światowej sławy snowbike, na którym bite są rekordy prędkości, ilości zjazdów i ilości przejechanych kilometrów na stokach w najkrótszym czasie.

 

Ponadto w ofercie firmy Brenter pojawiły się - w dziale części zamienne - narty, dzięki... czytaj całość

07 luty 2011r.

Zapraszamy na kolejną edycję świetnej imprezy dla wszystkich jeżdżących na snowscootach. Martin Knava, nasz przyjaciel z Czech organizuje w tym roku European Snowscoot Contest!

Impreza potrwa dwa dni, odbędzie się w terminie 19-20.02.2011 w świetnie przygotowanym ośrodku Flow Park w miejscowości Dolni Morava w Czechach.

Zaplanowane są dwie solidne konkurencje:

w sobotę, 19-go lutego: 4-cross (3 zjazdy, 16 najlepszych awansuje dalej)

w niedzielę, 20-go lutego: downhill (3 zjazdy, najlepszy czas wygrywa.

Macie tu link do formularza... czytaj całość

26 styczeń 2011r.

W naszej ofercie od dziś znajdziecie produkty austriackiej firmy Sledge Hammer.

To uznany producent świetnych jakościowo skibike'ów. Charakterystyczne jest to, że produkty tę wreszcie mają przystępne ceny dla naszych, polskich kieszeni.

 

Warto się tymi pojazdami bliżej zainteresować - stwarzają niepowtarzalne możliwości pełnej adrenaliny zjazdów na wszystkich rodzajach śniegu i wszystkich trasach, niezależnie od poziomu trudności. Oferta firmy Sledge Hammer składa się z trzech modeli: Carver, Classic i Freerider -... czytaj całość

24 styczeń 2011r.

Najważniejszy i najlepszy producent nowoczesnych snowbike'ów, bazujących na długoletniej technologii i koncepcji klasycznych skibobów ma zaszczyt zaprosić wszystkich do odwiedzenia swojej zupełnie nowej strony internetowej.

Znajdziecie ją pod adresem: www.snowbike.info

Na stronie między innymi - pełna, nowoczesna prezentacja produktów, mnóstwo zdjęć i filmów, nauka i technika jazdy na snowbike'u oraz sposoby przewożenia na wyciągach narciarskich (orczyki, talerzyki, krzesła, gondole), formularz... czytaj całość

16 styczeń 2011r.
Nic dodać nic ująć - korzystając z chwili urlopu sprawdziłem szwedzkie górki. I naprawdę - można pojeździć na snowscoocie, choć ziomki jakby nigdy na oczy takiego pojazdu nie widzieli. A to dziwne, w kraju z tak bogatymi tradycjami narciarskimi. Niemniej jednak na plus należy wziąć profesjonalizm i podejście szwedzkich służb dbających o bezpieczeństwo na stoku - kulturalnie podeszli, zapytali o technikę jazdy, sposoby zapewnienia bezpieczeństwa innym użytkownikom ruchu na stokach i upewniwszy się, że snowscoot nie gryzie oraz nie wydziela toksycznych spalin... czytaj całość
07 styczeń 2011r.

Kilka zdjęć z krótkiego pobytu w ośrodku narciarskim Czarna Góra w Stroniu Śląskim. Naprawdę interesujący ośrodek, z dobrze przygotowaną infrastrukturą i co najważniejsze - atrakcyjnymi trasami zjazdowymi, bardzo zróżnicowanymi i dobrze przygotowanymi.

 

Oczywiście serdecznie polecamy wszystkim snowscootowcom - ośrodek jest dla nas otwarty!

 

czytaj całość
06 styczeń 2011r.

Z przyjemnościa dodajemy do lsty ośrodków, w których można swobodnie szusować na snowscootach czy snowbike'ach kolejne dwa. Tym razem są to: Góra 4 Wiatrów w Mrągowie oraz Czarna Góra w Stroniu Śląskim.

 

W obu ośrodkach spotkaliśmy się z miłym przyjęciem, sympatyczną i pomocną obsługą, dlatego oba te ośrodki polecamy z całego serca - walcie jak w dym a pojeździcie dobrze !

czytaj całość
05 grudzień 2010r.

No i w górę! Najwyższa pora na rozpoczęcie sezonu. Śnieg jest, temperatura ujemna, armatki na stokach pracują przez całą dobę. Jest tak dopiero kilka dni a warunki na stokach, które w ten weekend rozpoczęły obsługę narciarzy, są juz naprawdę przyzwoite.

Wstyd byłoby w taki weekend nie rozruszać snowscootów!

Dlatego w sobotę, 4.12.2010 wyciągnęliśmy sprzęt i pojawili się w podkarpackim ośrodku Chyrowa Ski.

Poniżej kilka zdjęć z tej spokojnej inauguracji sezonu zimowego 2010/11.

czytaj całość
15 październik 2010r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z niedawno zakończonych Targów Zima 2010, które odbyły się we Wrocławiu w dniach 9 i 10 października 2010 roku. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udało nam się na czas zgromadzić najnowszy sprzęt i prezentujemy go z dumą wszytkim odwiedzającym.

Między innymi odwiedzający nasze stoisko mieli okazję zobaczyć: Snowbike'a J4 (wersja dla juniorów i młodzieży młodszej), Snowscoota Blackmountain Psyko FC oraz hulajnogę zjazdową Blackmountain TBX FL.

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i... czytaj całość

05 październik 2010r.

Nasze stoisko ma numer 22.

Znajdziecie nas bez problemów.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

 

czytaj całość
29 wrzesień 2010r.

Prezentujemy nowość sprzętową francuskiej marki Blackmountain. Tym razem francuzi opracowali dwa modele hulajnóg bazujących na ramach snowscootów Blackmountain.

Dzięki temu każdy z Was będzie wreszcie mógł wykorzystać swojego snowscoota w sezonie letnim. Wystarczy niewielka przeróbka i można wybrać się na stok narciarski wiosną i latem, gdy śniegi już stopnieją. 

Do Waszego wyboru macie hulajnogę TBX FL - przeznaczoną do downhillu oraz TML FL - przeznaczoną do freeride'u. Zapraszamy do... czytaj całość

28 wrzesień 2010r.

Kolejną ciekawostką wartą obejrzenia na naszym stoisku podczas Targów Zima 2010 we wrocławskiej Hali Ludowej będzie hulajnoga TBX FL francuskiej firmy Blackmountain.

Hulajnoga ta jest odpowiedzią na wymagania naszych najlepszych klientów pragnących wykorzystywać swoje snowscooty firmy Blackmountain równiez podczas sezonu wiosenno-letniego.

To zupełna nowość na polskim rynku! Serdecznie zapraszamy!

czytaj całość
27 wrzesień 2010r.

Podczas Targów Zima 2010 we wrocławskiej Hali Ludowej zobaczycie również jeden z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technicznie snowscootów ze stajni francuskiej firmy Blackmountain - model Psyko FC 2011.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska!

 

czytaj całość
26 wrzesień 2010r.

Już dziś możemy oficjalnie poinformować, że podczas Targów Zima 2011 we wrocławskiej Hali Ludowej będzie można spotkać się i porozmawiać z jednym z właścicieli i twórców snowbike'ów - Panem Haraldem Brenterem.

Spotkanie będzie mozliwe w sobotę, 9-go października.

Firma brenter zaprezentuje podczas Targów Zima 2010 modele C4, F6 oraz J4 Junior z najnowszej kolekcji 2011. Na uwagę zasługują w tym sezonie główniedwa zupełnie nowe rodzaje nart - klasyczne i carvingowe. Wszystko do zobaczenia we Wrocławiu już... czytaj całość

10 lipiec 2010r.

Powoli szykujemy się do kolejnego sezonu zimowego.

Na początek naszym pomysłem jest zaprezentowanie nowości sprzętowych w zakresie snowscootów i snowbike'ów przy okazji imprezy targowej, która planowana jest na 9 i 10 października bieżącego roku we Wrocławiu.

Negocjujemy z producentami snowscootów i snowbike'ów ich obecność podczas targów i z pewnością o postępach negocjacji jak i o samym wyniku będziemy informowali na bieżąco.

Tak czy inaczej już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do... czytaj całość

07 maj 2010r.

Jesteśmy juz obecni na Facebooku. Od dziś wszystkie nowości, informacje o wydarzeniach i produktach dostępnych w naszym sklepie znajdziecie w największym serwisie społecznościowym - Facebook.

Link znajdziecie TUTAJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich!

 

 

czytaj całość
07 marzec 2010r.

Nowa odsłona tegorocznej zimy, nowa dostawa śniegu na stoku...

 

I jak tego nie wykorzystać?

 

Na zdjęciach widać jak zachowuje się snowscoot w puchu - każdy by tak chciał, prawda?

czytaj całość
22 luty 2010r.

Foto-relacja z pierwszego dnia zawodów we Flow Parku Dolni Morava w Czechach.

 

Świetne zawody w snowcrossie z udziałem zawodników z Francji, Szwajcarii, Czech i Słowacji.

 

Wyśmienita zabawa dla wszystkich!

czytaj całość
Strona:
<12345678>